אודות

כשאני מעצבת אני רואה את האישה שלובשת מיכל אמה. אישה שמרגישה נוח עם עצמה, ומבטאת את הסטייל הייחודי לה מבלי לרדוף אחרי טרנדים המשתנים ללא הרף. 

אני מעצבת אופנה היוצרת בתל אביב מאז שנת 2005, מאז שאני זוכרת את עצמי אני מוקפת בדים, אופנה וטקסטיל. כבת למשפחה שעוסקת בענף זה צבעים טקסטורות ועיצובים מלווים

אותי עוד מילדותי. לאחר לימודי כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים, שבתי לעסק הטקסטיל המשפחתי ומשם הדרך לעיצוב בגדים הייתה קצרה.

 

העיסוק בטקסטורות שונות, המגע המלטף על הגוף והתנועה של הבד, הם הקווים המנחים אותי בעיצוב. את ההשראות אני שואבת מהסביבה האורבאנית שבה אני חיה. אני שואפת לצור פריטים שנראים עלייך טוב, גזרות המחמיאות לגוף הנשי המאפשרות חופש, תנועה ונוחות ולעצב דגמים אותנטיים ויצירתיים ועם זאת על זמניים ושימושיים.

 

בבגדיי אני יוצרת מראה בעל נוכחות חזקה הנובע מהנשיות והכריזמה של מי שלובשת את הבגד,מישהי עם שתי רגליים על הקרקע שלא מוותרת על חופש ולא מתפשרת על איכות.

 

את מוזמנת לדפדף באלבומי התמונות ולהתרשם מהדגמים. 

שלך 

מיכל אמה

 

About

My name is Michal Emma a fashion designer that lives and creates in Tel Aviv since 2005, I live the fashion and textile world since I was a child as growing in a family that run's a textile business.

 

After finishing my degree in economy and business management in the university of Jerusalem, I returned to the family textile business and  the way to start designing clothes was short.

 

My interest in the different textures, the caressing touch and movement of the fabric, leads me on my designs.

Beyond the inspiration I drew from the urban scenery, I'm trying to make garments that looks good on you.

Without chasing after trends, which often changes I design authentic, creative but always functional and contemporary clothes.

 

In my designs I create a look with a strong presence, one that derives from the feminine force of the woman wearing it, Woman with two feet on the ground that feels comfortable with herself.

 

 Freedom. Quality. Here and now.

 

And so, my designs flattering the feminine body while still allowing movement and comfort ability.

ניתן להשיג בסטודיו בתל-אביב, בחנויות נבחרות ברחבי הארץ וכמובן בחנות האונליין

רשימת חנויות : 

תמה - קריית שאול 20, צהלה

 

פרט א פורטה - דרך החורש 4, יהוד

 

נילקל'ה - רחוב הזית 16, כפר מל"ל

ראותה - מרכז רננים, מכבים רעות

פינק - אוסישקין 29, רמת השרון

עירית גרשון - ים המלח 50, גני תקווה

 

הפרלמנט של עתר - מתחם הרכבת, בית יהושע

התדהר, מושב עשרת - HOMECODE08

מישי - הצבר 50, תל מונד

הסטודיו

בסטודיו נערכים אירועי מכירה והשקה, בהם אני יכולה לפגוש אתכן באופן אישי. 

זה הזמן להכרות שלי עם האישה שלובשת Michal Emma והזמן  שלכן להכיר, להתחדש ולדבר. 

כשאני מעצבת אני רואה את האישה שלובשת Michal Emma . אישה שאינה קוראת לתשומת לב ומרגישה נוח עם עצמה, אישה שנהנית מחופש ואיכות.

את ההשראות אני שואבת מהעולם הסובב אותי, מהחיים בעיר אורבנית שהיום יום בה אינו מחייב. מרקם הבדים, הדרך בה הם נשפכים, המגע הרך והנעים שלהם על הגוף הם שמנחים אותי ביצירה. 

 

בכל קולקציה אני מנסה לשלב ולאחד לוקים יום יומיים המאפשרים להתחיל ולסיים את היום באותו בגד ועדיין ישארו עדכנייים וייתנו לך את נוחות ונינוחות מקסימלית מבלי להתפשר על סטייל.